Plusedukacja

Szkoła policealna i liceum dla dorosłych Wrocław

Szkoły medyczne oraz szkoły policealne

Szkoły dla dorosłych są doskonałym rozwiązaniem osób, którym zależy na tym, by szybko zdobyć poszukiwany przez pracodawców zawód i zwiększyć tym samym swoje możliwości na rynku pracy. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem atrakcyjnego wykształcenia w komfortowych warunkach, zapraszamy do nauki w oddziale Plus Edukacja we Wrocławiu. Plus Edukacja we Wrocławiu jest placówką z uprawnieniami szkoły publicznej. Prowadzimy zajęcia w ramach szkoły policealnej, liceum dla dorosłych, rocznej szkoły policealnej oraz policealnej szkoły medycznej. Oprócz tego organizujemy również kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Jaka szkoła policealna we Wrocławiu?

Popularność szkół dla dorosłych nieustannie rośnie. Nie bez powodu – stale przybywa osób, które cenią łatwy dostęp do niezbędnej wiedzy, szeroki zakres kształcenia czy dogodny tryb nauczania. Dzięki placówkom takim jak Plus Edukacja we Wrocławiu, zdobycie atrakcyjnego wykształcenia czy poszerzenie kompetencji zawodowych staje się niezwykle łatwe i komfortowe.
Zainteresowanych nauką w szkole dla dorosłych zapraszamy do zapisów w szkołach policealnych, policealnych szkołach medycznych i liceach dla dorosłych Plus Edukacja.
We Wrocławiu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, zapewniając im wysoki poziom kształcenia na wielu atrakcyjnych zawodowo kierunkach. Co nie bez znaczenia, cenimy czas, pieniądze i wygodę naszych słuchaczy. Jako wyjątkowa szkoła policealna we Wrocławiu, zapewniamy minimum formalności w trakcie rekrutacji, brak czesnego i wpisowego oraz dostęp do materiałów dydaktycznych przez internet.

Szansa na dobre wykształcenie z Plus Edukacja

Dobrze płatna, a przy okazji oferująca możliwość rozwoju praca, jest marzeniem każdego z nas. Dla jej zdobycia kluczowe jest dobre wykształcenie, atrakcyjne z punktu widzenia pracodawców. Niezbędne jest też nieustanne podnoszenie zdobytych już kwalifikacji. Jak zatem sprostać zmieniającym się realiom rynku pracy? Odpowiedzią są darmowe licea dla dorosłych, które pomagają zdobyć wykształcenie osobom dorosłym. Nauka w nich jest możliwa bez rezygnacji z zawodowych i codziennych obowiązków. Kształcenie trwa 2 lub 3 lata i przygotowuje do egzaminu maturalnego, który pozwala na kontynuowanie edukacji.
Podniesienie kwalifikacji umożliwiają natomiast szkoły policealne, w tym policealna szkoła medyczna, pozwalająca na zdobycie tytułu technika na kilkunastu kierunkach, takich jak choćby asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny czy technik masażysta. Wszystkie oferowane zajęcia prowadzimy w trybie zaocznym lub dziennym. Po ukończeniu szkoły, nasi absolwenci uzyskują świadectwo ukończenia szkoły na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Co zyskasz studiując w szkole policealnej Plus Edukacja?

Wybór odpowiedniej szkoły policealnej to nie lada wyzwanie. We Wrocławiu zapraszamy do oddziału Plus Edukacja. Jesteśmy wyjątkową placówką na mapie miasta, posiadającą uprawnienia szkoły publicznej. Wszystkie oferowane zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę dydaktyczną – na kilkunastu kierunkach i w profesjonalnych pracowniach zajęciowych. W trakcie zajęć teorię uzupełniamy intensywną praktyką, co pozwala nam na pełne przygotowanie słuchaczy do podjęcia pracy w zawodzie.
Nasza działalność umożliwia nie tylko ukończenie szkoły policealnej przez osoby dorosłe, ale również uzyskanie uprawnień zawodowych i zdobycie tytuły technika. Dla wygody słuchaczy, wszelkie materiały dydaktyczne udostępniamy przez internet. Oprócz tego pomagamy również w organizacji praktyk w renomowanych firmach. Wydajemy zaświadczenia do ZUS i KRUS i innych instytucji. Każdy uczeń otrzymuje u nas bezpłatnie legitymacje szkolną uprawniającą do korzystania ze zniżek MPK i PKP.

Gdzie znajdziesz oddział Plus Edukacja we Wrocławiu?

Zainteresowała cię nasza oferta? Zapraszamy do oddziału Plus Edukacja we Wrocławiu! Znajdziesz nas w centrum miasta przy ul. Wita Stwosza 15 A/biuro nr 8. Rejestracja możliwa osobiście, przez internet lub pod numerami: 71 727 50 32, 727 50 33 i 572 201 651. Przy zapisie wymagamy oryginału lub odpisu świadectwa ukończenia szkoły średniej, zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki oraz 3 zdjęć. Nie czekaj, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Nasza szkoła

Plus Edukacja Wrocław

Success/Error Message Goes Here

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

TOP