Plusedukacja

Szkoła policealna i liceum dla dorosłych Poznań

Wybór odpowiedniej ścieżki edukacji to jedna z ważniejszych decyzji, przed którą staje każdy człowiek. To od niej zależy, jak będzie wyglądała czyjaś ścieżka zawodowa i dalsze sukcesy w tej dziedzinie. Niestety, szkołę i zawód często trzeba wybrać w młodym wieku, kiedy cele i wartości zwykle nie są jeszcze sprecyzowane. Na szczęście bogata oferta liceów dla dorosłych i szkół policealnych umożliwia zdobycie wymarzonego zawodu lub uzupełnienie kwalifikacji.

Szkoły policealne w Poznaniu

Korzystając z bogatej oferty szkół policealnych w Poznaniu można zdobyć m.in. tytuł technika BHP, technika optyka, florysty czy technika usług kosmetycznych. To praktyczne zawodowy, które zawsze będą potrzebne. Dla przykładu, w kaliskiej siedzibie firmy dostępne są takie ciekawe kierunki, jak technik geolog, technik geodeta czy technik weterynarii.

Nauka w obrębie oferowanych przez Plus Edukacja kierunków trwa od roku do dwóch lat. Po ukończeniu wszystkich semestrów, absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły. Aby uzyskać tytuł technika, wystarczy przystąpić do egzaminu zawodowego organizowano przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

W Plus Edukacja nie wymaga się żadnych dodatkowych kwalifikacji, a przed zapisaniem na zajęcia nie przeprowadza się egzaminów wstępnych. Jedynym czynnikiem decydującym o przyjęciu jest kolejność zgłoszeń, ponieważ miejsca są ograniczone. Zapisów dokonać można przez formularz internetowy, osobiście lub telefonicznie. Trzeba jednak pamiętać o przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do nauki i wykonywania danego zawodu oraz dokumentu potwierdzającego ukończenie szkoły średniej. Niezbędne jest też dostarczenie trzech zdjęć.

Szkoły medyczne Poznań

Osoby szukające ciekawych kierunków kształcenia na pewno zainteresują się ofertą poznańskich policealnych szkół medycznych. Po uzyskaniu zawodu w Plus Edukacja, otworem stać będą przychodnie, szpitale czy gabinety dentystyczne. Do najbardziej popularnych propozycji należy higienistka stomatologiczna, technik masażysta oraz opiekun medyczny. Przeglądając oferty pracy można natknąć się na wiele ogłoszeń dotyczących właśnie tych zawodów. Niektóre kierunki, takie jak opiekunka dziecięca czy terapeuta zajęciowy, umożliwiają też prywatne wykonywanie zawodu.

Co zyskasz studiując w Plus Edukacja w Poznaniu?

Kwalifikacyjne kursy zawodowe, licea zaoczne dla dorosłych czy szkoły policealne w Poznaniu wchodzące w ofertę Plus Edukacja zapewniają nie tylko wiedzę, ale też praktykę - zarówno stacjonarnie podczas zajęć, jak i u pracodawców.

Korzystając z oferty kształcenia dla dorosłych można zdobyć tytuł technika, uprawniający do wykonywania danego zawodu. Zajęcia odbywają się co drugi weekend, dzięki czemu zdobywanie wiedzy nie jest uciążliwe!

Dlaczego warto uczyć się w szkole policealnej Plus Edukacja?

Niejeden skrycie marzy o zmianie swojej pracy, ale zwykle ciężko jest pogodzić to z comiesięcznymi wydatkami. Plus Edukacja wychodzi naprzeciw temu problemowi i oferuje bezpłatne zajęcia w ramach szkół policealnych i liceów dla dorosłych w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Lekcje nie przeszkadzają też w kontynuowaniu pracy zawodowej - odbywają się w weekendy, a potrzebne do nauki materiały udostępniane są przez Internet. Dzięki takiemu nowoczesnemu podejściu, edukacja staje się przyjemnością! Wykwalifikowana kadra i dobrze wyposażone pracownie sprzyjają przyswajaniu wiedzy w szybkim tempie. Obecnie wybierać można już spośród kilkudziesięciu popularnych kierunków liceów, szkół policealnych i kursów.

Gdzie znajdziesz oddział Plus Edukacja w Poznaniu?

Jaką szkołę policealną w Poznaniu warto odwiedzić? Oddział Plus Edukacja mieści się przy ulicy Półwiejskiej 23/6 - w ścisłym centrum miasta. Oprócz filii znajdującej się na Starym Mieście w Poznaniu, oddziały Plus Edukacja mieszczą się też w Kaliszu, Obornikach i we Wrocławiu. Adresy pozostałych siedzib, a także numery telefonów, e-maile i inne dane teleadresowe znaleźć można u dołu strony głównej www.plusedukacja.pl.

Nasze pracownie

Success/Error Message Goes Here

*pole obowiązkowe

Wysłanie powyższego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133. poz. 833).

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

TOP