Plusedukacja

Szkoła policealna i liceum dla dorosłych Oborniki

Na naukę nigdy nie jest za późno! To hasło od zawsze towarzyszy oddziałowi PlusEdukacja w Obornikach. Od 2013 roku pomagamy w wyborze wymarzonej ścieżki edukacji, kształcimy w najbardziej pożądanych zawodach, dajemy szanse na podniesienie swoich kwalifikacji jak również przebranżowienie się i spełnienie swoich zawodowych marzeń.

Szkoły policealne Plus Edukacja w Obornikach posiadają uprawnienia szkoły publicznej, co oznacza, że kształcimy w zawodach zgodnych z klasyfikacją zawodów Ministra Edukacji Narodowej. Absolwent szkoły może przystąpić do egzaminu zawodowego organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, a po jego zdaniu otrzymać tytuł technika. Szkoły policealne to przede wszystkim praktyka. Zajęcia praktyczne w profesjonalnie wyposażonych pracowniach, specjaliści praktycznej nauki zawodu oraz praktyki zawodowe organizowane u lokalnych pracodawców, to wszystko daje możliwość zdobycia rzetelnej wiedzy i doświadczenia oraz szanse bycia konkurencyjnym na rynku pracy.

Najchętniej wybierane kierunki w Obornikach to Technik Administracji, Technik BHP, Technik Masażysta, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Rachunkowości, Opiekunka Dziecięca, Opiekun Medyczny.

Dla osób które nie mogą skorzystać z ofert szkół policealnych ze względu na brak wykształcenia średniego posiadamy w ofercie liceum dla dorosłych oraz liczne kursy, kwalifikacyjne kursy zawodowe oraz szkolenia.

Nauka w naszych szkołach trwa od roku do dwóch lat. Zajęcia w zależności od kierunku prowadzone są w systemie zaocznym (weekendowym), dziennym lub stacjonarnym.

Gdzie znajdziesz oddział Plus Edukacja w Obornikach?

Oddział Plus Edukacja mieści się przy ul. Rynek 11 w Obornikach - w ścisłym centrum miasta. Pod tym adresem znajdziesz sekretariat szkoły, gdzie uzyskasz wszelkie informacje odnośnie działalności szkoły, pomoc w doborze kierunku oraz dopełnisz formalności dotyczących zapisu do szkoły.

Rezerwacji miejsca w naszej szkole dokonasz wypełniając formularz zgłoszeniowy, pracownik sekretariatu skontaktuje się z Tobą w celu dopełnienia formalności związanych z zapisem.

Plus Edukacja Oborniki

Success/Error Message Goes Here

*pole obowiązkowe

Wysłanie powyższego formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Plus Edukacja Centrum Kształcenia Sp. z o.o. do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133. poz. 833).

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

TOP