Plusedukacja

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Liceum dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to idealna szkoła dla wszystkich osób, które chcą uzyskać wykształcenie średnie, nie rezygnując przy tym z pracy. Zajęcia odbywają się w weekendy. Po uzyskaniu pozytywnych ocen z wszystkich przedmiotów możesz przystąpić nawet do matury!

Nauka w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych

Edukacja w życiu człowieka jest bardzo ważna. Nigdy nie jest na nią za późno. Świadectwo ukończenia szkoły średniej wielokrotnie jest przepustką do lepszej pracy. W naszej szkole Plus Edukacja, która ma uprawnienia placówki publicznej, możesz zapisać się do liceum dla dorosłych.

Nauka w szkole trwa od trzech do czterech lat i jest podzielona odpowiednio na sześć lub osiem semestrów. Wszystkie zajęcia realizowane są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycielską zgodnie z aktualną podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Do tego nie musisz rezygnować z pracy zawodowej. Oferta naszej szkoły zakłada, że zajęcia w liceum dla dorosłych będą odbywać się w weekend, a dokładnie w co drugą sobotę i niedzielę.

Zdobądź wykształcenie średnie i poszerz kwalifikacje

Ukończenie liceum ogólnokształcącego umożliwia po pierwsze uzyskanie wykształcenia średniego. Po drugie jak każdy uczeń otrzymasz legitymację, która uprawnia do zniżek, w tym na komunikację miejską.

Po zakończeniu zajęć otrzymasz świadectwo ukończenia szkoły średniej. Możesz również zdecydować się na przystąpienie do egzaminu maturalnego. Dzięki dokumentom potwierdzającym średnie wykształcenie możesz dalej się kształcić i poszerzać swoje kwalifikacje, na przykład na poziomie technika farmacji, administracji, BHP.

Przygotowanie do egzaminu maturalnego – liceum dla dorosłych

Chcesz przystąpić do matury? Boisz się, że sam nie poradzisz sobie z przygotowaniem? W liceum dla dorosłych przygotujemy Cię najlepiej jak tylko możliwe do tego najważniejszego egzaminu w życiu.

Nasi nauczyciele mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem. W czasie zajęć będziesz mógł przećwiczyć różnego typu zadania maturalne. Dobrze zapoznasz się ze strukturą arkusza maturalnego z języka polskiego, matematyki oraz języka nowożytnego. Do tego nasi nauczyciele przygotują Cię również do egzaminu ustnego.

Dzięki nauce w Plus Edukacja uporządkujesz i utrwalisz swoją wiedzę. A do tego spełnisz swoje marzenie o posiadaniu matury!

Nie czekaj! Zapisz się do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych! Daj sobie szansę na zdobycie nowych kwalifikacji, które będą przepustką do poszerzania horyzontów, rozwoju kariery zawodowej czy awansu w pracy.

Nauka w Plus Edukacja naprawdę daje możliwości rozwoju w wielu kierunkach oraz branżach! Zaufały nam tysiące osób. Zaufaj i Ty!

DOKUMENTY NIEZBĘDNE PRZY ZAPISIE
- świadectwo ukończenia szkoły
- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do podjęcia nauki
- 2 zdjęcia legitymacyjne

Dlaczego my

  • posiadamy uprawnienia szkoły publicznej
  • fachową kadrę dydaktyczną
  • profesjonalne pracownie do zajęć praktycznych
  • organizujemy praktyki u pracodawców
  • kilkadziesiąt kierunków do wyboru

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

TOP