Plusedukacja

Kierunki

Kierunki szkół policealnych

Ukończenie szkoły średniej i zdanie egzaminu maturalnego stanowi pierwszy krok w kierunku dobrego wykształcenia zawodowego. Aby uzyskać odpowiednie kwalifikacje i realizować swoje plany w wybranej dziedzinie, trzeba podjąć naukę na kolejnym etapie kształcenia. Kierunki szkół policealnych, które znajdziesz w placówkach Plus Edukacja otwierają przed Tobą drogę do wielu zawodów w różnych dziedzinach. Wybór tego odpowiedniego zależy wyłącznie od Twoich preferencji.

Masz powołanie do pracy z seniorami? Wybierz zawód opiekunki

W Plus Edukacja czekają na Ciebie różne szkoły policealne. Jaki kierunek wybrać? Jeśli jesteś osobą, która doskonale porozumiewa się z seniorami, opiekuńczą, cierpliwą i komunikatywną, a dodatkowo wyróżniasz się wyjątkowym ciepłem i empatią – jesteś idealnym kandydatem do zawodu opiekunki. Odpowiednia szkołą policealna przygotuje Cię do pracy z seniorami, a dzięki kwalifikacjom, wiedzy i praktyce zawodowej – otrzymasz doskonałe przygotowanie do pracy. Kierunki szkół policealnych na które zapraszamy, to opiekunka osób starszych, niepełnosprawnych, opiekunka środowiskowa oraz opiekun DPS.

Administracja, kosmetyka czy BHP?

Poszukiwanie własnej drogi kariery pozwala na wybór zawodu, w którym poczujesz się pewnie, a codzienne wstawanie nie będzie dla Ciebie synonimem wielogodzinnego nudnego zajęcia. Pomyśl, w jakiej dziedzinie dobrze się czujesz? Pociąga Cię administracja? Odpowiednie przygotowanie zapewni Ci szkoła policealna, która kształci zawodach: technik administracji, technik usług pocztowych i finansowych czy technik archiwista. Miłośnikom piękna proponujemy kierunki takie jak florysta czy technik usług kosmetycznych. Jeśli umiesz poruszać się w świecie przepisów i norm – zostań technikiem BHP.

Medyczna Szkoła Policealna

Mamy też bogatą ofertę edukacyjną dla tych maturzystów, którzy chcą wejść do świata medycyny. Medyczna Szkoła Policealna to idealne miejsce by zrealizować marzenia i zdobyć wykształcenie technika z dziedzin takich jak stomatologia, laryngologia czy fizjoterapia. Kierunki policealne są dostępne w Poznaniu, Wrocławiu, Kaliszu i Obornikach. Chcesz zostać technikiem lub higienistką stomatologiczną? Marzysz o pracy w zawodzie protetyka słuchu lub technika masażysty? A może chcesz pracować jako terapeuta zajęciowy? Te i inne kierunki znajdziesz w Plus Edukacja.

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

TOP