Plusedukacja

Szkoła policealna i liceum dla dorosłych Kalisz

Wykształcenie to w naszych czasach bardzo duża wartość. Niejeden właśnie od niego uzależnia swoje powodzenie w życiu zawodowym, a nawet prywatnym. Nie każdy miał możliwość zdobyć odpowiednie wykształcenie w młodych latach, nie oznacza to jednak, iż nie da się tego zmienić. Darmowe szkoły policealne i licea dla dorosłych Plus Edukacja w Kaliszu to rewelacyjny sposób na uzupełnienie wykształcenia w systemie weekendowym, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowej pracy zawodowej oraz innych obowiązków. Co warto wiedzieć o tej formie nauki? Gdzie w Kaliszu znajduje się nasz oddział?

Szkoły policealne Kalisz

Szkoły policealne Plus Edukacja w Kaliszu posiadają uprawnienia szkoły publicznej. Zatem ukończenie w nich nauki pozwala nam na uzyskanie świadectwa ukończenia szkoły na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nauka trwa od roku do dwóch lat, czyli od 2 do 4 semestrów, w zależności od wybranego kierunku nauki. Zajęcia odbywają się w trybie weekendowym, co dwa tygodnie, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób pracujących w tygodniu. Poza tym po ukończeniu nauki każdy absolwent może przystąpić do egzaminu zawodowego organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Zdany egzamin zawodowy pozwala uzyskać tytuł technika. W trakcie trwania nauki uczniowie mogą korzystać z praktyk zawodowych w renomowanych firmach, zyskując w ten sposób cenne doświadczenie i znajomości.

Szkoły medyczne w Kaliszu

Oprócz szkół policealnych dla dorosłych w Kaliszu, Plus Edukacja oferuje także naukę w policealnych szkołach medycznych. Podczas nauki można uzyskać cenne doświadczenie, a po zdaniu egzaminu zawodowego uprawnienia do wykonywania zawodu. Aby móc ubiegać się o miejsce w szkole, należy złożyć oryginał lub odpis świadectwa ukończenia szkoły średniej, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki oraz trzy aktualne zdjęcia.

Poznaj korzyści nauki w Plus Edukacja w Kaliszu

Nasze szkoły Plus Edukacja to nie tylko szkoły policealne, ale także licea ogólnokształcące dla dorosłych bez matury, kursy kwalifikacyjne oraz szkolenia. Nasza fachowa kadra dydaktyczna zapewnia najwyższy poziom nauczania w miłej atmosferze sprzyjającej nabywaniu wiedzy. To idealne rozwiązanie dla osób chcących w krótkim czasie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zyskać nowe uprawnienia potrzebne na drodze zawodowej. Posiadamy profesjonalne pracownie do zajęć praktycznych, materiały z zajęć są dostępne także przez Internet, wszelkie zaświadczenia oraz legitymacje udostępniamy za darmo, ponadto organizujemy zajęcia praktyczne u różnych pracodawców. Posiadamy kilkadziesiąt kierunków nauki, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nauka w naszym oddziale Plus Edukacja w Kaliszu to gwarancja dobrze zainwestowanego czasu i pieniędzy.

Proponowane kierunki – Plus Edukacja Kalisz

Oferujemy kilkadziesiąt ciekawych kierunków nauki w ramach szkoły policealnej, szkół medycznych oraz kursów i szkoleń. Oto niektóre z nich: Asystent Osoby Niepełnosprawnej, Florysta, Technik Administracji, Technik Archiwista, Technik BHP, Technik Geodeta, Technik Geolog, Technik Informatyk, Technik Optyk, Technik Realizacji Dźwięku, Technik Turystyki Wiejskiej, Technik Teleinformatyk, Technik Telekomunikacji, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Usług Pocztowych i Finansowych, Technik Weterynarii. W ramach nauki w policealnych szkołach medycznych proponujemy następujące kierunki: Asystentka Stomatologiczna, Higienistka Stomatologiczna, Opiekun Medyczny, Opiekunka Dziecięca, Technik Elektroniki i Informatyki Medycznej, Technik Masażysta, Technik Sterylizacji Medycznej, Terapeuta zajęciowy.

Gdzie znajdziesz oddział Plus Edukacja w Kaliszu?

Plus Edukacja posiada swoje oddziały w kilku miastach Polski: w Poznaniu, w Obornikach, we Wrocławiu i w Kaliszu. Oddział Kalisz mieści się przy ulicy Górnośląskiej 60-62. Do szkoły policealnej Plus Edukacja w Kaliszu można zapisać się nie tylko osobiście, ale także telefonicznie pod numerem telefonu 62 590 32 46, 590 32 47, numer komórkowy 574 632 057, albo przez formularz on-line. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.plusedukacja.pl.

Nasza szkoła

Plus Edukacja Kalisz

Success/Error Message Goes Here

Plus Edukacja to zajęcia, które odbywają się w naszych placówkach w Poznaniu, Kaliszu, Obornikach oraz we Wrocławiu.

Szeroki wybór kierunków kształcenia oraz wysoki poziom nauczania sprawiają, że nauka w tym miejscu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

TOP